Rozpoczęliśmy projekt integracji społeczności medycznej wokół radiologii od wydarzenia, które przebojem przeszło do historii. Jako pierwsi na świecie zorganizowaliśmy Summer International Radiology Course. Wydarzenie, które zostało stworzone z myślą o studentach pod wieloma względami zapisało się na kartach historii jako wyjątkowe.

To był lipiec pandemicznego 2020 roku. Wydarzenie o skali międzynarodowej odbyło się w Poznaniu gromadząc 50 uczestników z 13 różnych krajów. Oprócz wydarzenia międzynarodowego równolegle trwała pierwsza edycja Poznańskiej Szkoły Radiologii, której również jesteśmy autorami.

W dobie ograniczeń, lockdownów przełomu 2020 i 2021 roku stworzyliśmy pierwszą edycję Miesiąca Radiologii Polskiej oraz Miesiąca Diagnostyki – wydarzeń online, podczas których gościliśmy ponad 5 tysięcy osób.

Te wydarzenia zarówno stacjonarne jak i te online utorowały nam drogę do budowy Radiologii Polskiej w internecie oraz rozwijania umiejętności praktycznych przy okazji wydarzeń stacjonarnych.

Kontynuujemy wizję i misję, która towarzyszyła nam od samego początku naszych działań.

Dsc0971 1024x683

Sprawdź kanał na YouTubie


Artykuły to nie wszystko! Czeka na Ciebie jeszcze YouTube dedykowany... a jakże by inaczej? Neurologii! Przejdź do niego już dziś i sprawdź jego treść. Pamiętaj, aby zasubskrybować kanał.

Dodaj artykuł
Radiologia Pol Youtube
Patrnerzy Radiologii Polskiej