Dlaczego nie?

Wielkim projektem przewrotnie nazwałem szereg inicjatyw, które będę realizować roku akademickim 2024/2025.

Poza pracą na tym portalu i publikacjami opracowań zagadnień neurologicznych w ramach projektu 2025 spodziewać się można cyklicznie odbywających się spotkań na żywo. Podczas tych spotkań przybliżać będę najciekawsze i najbardziej pouczające (zmodyfikowane!) historie chorób. Nie chcę niepotrzebnie mieć zbyt wysokich oczekiwań względem częstości spotkań. Prawdopodobnie spotkanie raz lub dwa razy w miesiącu powinno w zupełności zaspokoić głodnych wiedzy studentów.

Powiadomienia o terminach spotkań będą miały miejsce na Facebooku: https://www.facebook.com/profile.php?id=61558461430170 oraz na Instagramie: https://www.instagram.com/neurologicznie_

Chcąc pozostać na bieżąco, gorąco polecam zapisanie się na E-mail edukację:

https://neurologicznie.pl/e-mail-edukacja

Poza wpisami na portalu oraz cyklicznymi spotkaniami na żywo odbędzie się kilkanaście spotkań biletowanych, w czasie których uczestnicy będą otrzymywali prezentacje, skrypty oraz dostępy do powtórek spotkań.

  • Nie zabraknie spotkań dedykowanych wyłącznie bólom głowy i twarzy, zawrotom głowy, padaczce, chorobie Alzheimera, chorobie Parkinsona, niedokrwiennemu i krwotocznemu udarowi mózgu, podstawom rezonansu magnetycznego, tomografii komputerowej, USG Doppler oraz neuroanatomii.

Z kolei w sierpniu 2025 odbędzie się pierwszy stacjonarny studencki kurs neurologii i niewykluczone, że odbędzie się również wówczas konkurs prac naukowych dla studentów.

Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku, więc dlaczego nie rozpocząć jej teraz?

Zacznijmy!

Sprawdź podobne materiały


Sprawdź kanał na YouTubie


Artykuły to nie wszystko! Czeka na Ciebie jeszcze YouTube dedykowany... a jakże by inaczej? Neurologii! Przejdź do niego już dziś i sprawdź jego treść. Pamiętaj, aby zasubskrybować kanał.

Dodaj artykuł
Radiologia Pol Youtube
Patrnerzy Radiologii Polskiej