14 lutego 2023

Polecenie wydarzeń Entomografii

Radiologia jest wyjątkową specjalizacją, wymagającą od lekarzy stałego kształcenia się. Rozwój technologiczny oraz podstawowych nauk medycznych przekłada się bezpośrednio na zmiany w technice obrazowania  i sposobach analizy obrazu . Podziwiamy Państwa i wspieramy w trudnym przedsięwzięciu podnoszenia kwalifikacji i wiedzy.

Pragniemy zapewnić Wam stały dostęp do profesjonalnych szkoleń i warsztatów interaktywnych, dotyczących większości aspektów diagnostyki obrazowej. Chcemy być Państwa partnerem w dążeniu do doskonałości diagnostycznej zachęcając do uczestnictwa w naszych kursach.

  • firma Entomografia istnieje na rynku już od siedemnastu lat, organizując szkolenia o najwyższej jakości merytorycznej
  • nasza kadra wykładowców to selektywnie wybrani wykładowcy, będący autorytetami w swoich subspecjalizacjach radiologicznych
  • na nasze kursy przyjechało do tej pory ponad 10 000 radiologów z Polski i ze świata.
  • organizujemy kursy i warsztaty jedno – dwu – i trzydniowe.
  • kursy obejmują wszystkie metody obrazowania, używamy nowoczesnych narzędzi przekazywania wiedzy i wprowadzamy elementy wirtualnej rzeczywistości do wykładów z anatomii
  • kładziemy nacisk na testowanie wiedzy w praktyce – na przypadkach DICOM, stąd też każdy kursant ma dostęp do komputera z przeglądarką
  • wszystkie kursy są certyfikowane w Izbach Lekarskich i nadawane są im punkty edukacyjne CME-
  • każdy uczestnik otrzymuje Certyfikat Szkolenia wraz z punktami – od 14 do 20 pkt.
  • obsługa naszych kursantów oraz partnerów jest indywidualna. Ustalają Państwo, rozmawiają oraz korespondują ze stałą profesjonalną kadrą.

W roku 2023 położymy nacisk na OPIS – czyli podniesienie jakości końcowego efektu Państwa prac. Stworzyliśmy unikalne, autorskie Templates Entomografii- schematy opisów poszczególnych części i okolic ciała gwarantujące, że opis będzie zawierał wszystkie istotne aspekty badania.  Podzielimy się nimi z Państwem. W ramach szkolenia oferujemy również drukowane skrypty oraz praktyczne pomoce naukowe. Każdy kurs jest rozpoczyna się oraz kończy testem badającym przyrost wiedzy. Prosimy również o oceny szkolenia oraz uwagi w formie anonimowych ankiet- tak, abyśmy mogli reagować na Państwa potrzeby i stale ulepszać program i jakość kursów.

Nasza strona www.entomografia.pl pozwala na aktywowanie osobistego konta, skąd każdy uczestnik może podjąć materiały szkoleniowe, dyplom ukończenia kursu oraz FV. Tam również znajda Państwo regulamin oraz wszelkie informacje praktyczne.

Sprawdź podobne materiały


Sprawdź kanał na YouTubie


Artykuły to nie wszystko! Czeka na Ciebie jeszcze YouTube dedykowany... a jakże by inaczej? Neurologii! Przejdź do niego już dziś i sprawdź jego treść. Pamiętaj, aby zasubskrybować kanał.

Dodaj artykuł
Radiologia Pol Youtube
Patrnerzy Radiologii Polskiej